Lidostas “Rīga” Mācību centrs atsāk klātienes apmācības lidostu profesionāļiem

28 09

Lidostas “Rīga” Mācību centrs, kas ir Starptautiskās Lidostu padomes (Airport Council International, ACI) atzīta mācību iestāde, kā pirmais Eiropā atsāk klātienes apmācības lidostu profesionāļiem.
“Lidostas “Rīga” Mācību centrs nostiprina savu pozīciju kā uzticams ACI partneris mūsu reģionā. Par mācībām Rīgā pašlaik interesi izrāda lidostu profesionāļi no daudzām valstīm, jo esam pirmie, kas pēc pandēmijas mazināšanās atkal piedāvā klātienes kursus aviācijas nozarē strādājošajiem,” gandarījumu pauž lidostas “Rīga” Mācību centra vadītājs Ivars Pavasars.
Nupat noritējušās starptautiskās mācības Rīgā par ārkārtas un krīzes situāciju vadību lidostās (GSN 3 – Emergency Planning & Crisis Management) apmeklēja plašs dalībnieku loks no Beļģijas, Apvienotās Karalistes, Turcijas, Bulgārijas un citām valstīm.
Pašlaik neviena cita šāda līmeņa mācību iestāde, kas nodrošina aviācijas nozarē nepieciešamo prasmju un zināšanu ieguvi un papildināšanu lidostu darbiniekiem, vēl nav atsākusi klātienes apmācības. Tuvākās ACI atzītas klātienes apmācības lidostu darbiniekiem pieejamas Turcijā, AAE, Omānā.
Lidostas “Rīga” Mācību centrs plāno nākotnē piedāvāt ACI akreditētus mācību kursus specifiskos, katram klientam piemērotos jautājumos un attīstīt hibrīdapmācību iespējas (kombinētas klātienes un tiešraides mācības).