Par mums

Par RIX Academy

RIX Academy īsteno vairāk nekā 160 apmācību programmas tādās nozīmīgās aviācijas nozares jomās kā aviācijas drošība, virszemes apkalpošana, lidlauka apkalpošana un krīzes situāciju vadība, ik gadu apmācot vairāk nekā 15 tūkstošus ar aviācijas nozari saistītus speciālistus. Apmācību vadītāji un instruktori ir aviācijas nozares profesionāļi ar starptautiski atzītiem kvalifikācijas sertifikātiem. Viena no būtiskām RIX Academy priekšrocībām ir spēja nodrošināt apmācības latviešu, angļu un krievu valodās.

RIX Academy profesionālās zināšanas apgūst RIX Rīgas lidostas darbinieki, lidostā strādājošo uzņēmumu un lidostas sadarbības partneru darbinieki, kā arī dažādu Latvijas un ārvalstu aviācijas un citu nozaru uzņēmumu speciālisti.

Apmācību programmas sastāv no teorētiskās un praktiskās daļas. Teorētisko apmācību nodrošina RIX Academy instruktori, savukārt praktiskās daļas apmācības pasniedz pieredzējuši un sertificēti RIX Rīgas lidostas darbinieki. Lai apmācības būtu efektīvas, tās notiek īpaši aprīkotās mācību telpās – maksimāli reālai darba vietai pietuvinātā vidē.

Šobrīd īpaši pieprasītas ir RIX Academy individuāli izstrādātās apmācības ar aviāciju nesaistītiem uzņēmumiem, piemēram, rentgena operatora apmācības pasta apstrādes, loģistikas un apsardzes jomās.

2017. gadā RIX Academy kļuva par oficiālo Starptautiskās lidostu padomes (ACI – Airports Council International) mācību centru. Sadarbībā ar šo organizāciju Latvijā piedāvājam apgūt starptautiski atzītus aviācijas nozares mācību kursus, kurus atzinīgi vērtē un tajos profesionālās zināšanas papildina dažādu līmeņu nozares speciālisti no visas pasaules.

Komanda

Mācību centra vadītājs
Mācību centra vadītāja vietniece apmācības procesa jautājumos
Apmācību pārdošanas speciāliste
Apmācību risinājumu speciāliste
Apmācību koordinatore
Apmācību datu speciāliste
Aviācijas drošības procesu apmācību vadītājs
Lidostas procesu apmācību vadītāja
Vispārējo apmācību vadītāja
Aviācijas drošības apmācību vecākā instruktore
Aviācijas drošības apmācību instruktore
Aviācijas drošības apmācību instruktore
TIP datu administrators-instruktors
Vecākais lidostas procesu apmācību instruktors
Vecākais lidostas procesu apmācību instruktors
Lidostas procesu apmācību instruktors
Vecākais profesionalitātes pārbaudes speciālists
Vecākā profesionalitātes pārbaudes speciāliste
Profesionalitātes pārbaudes speciālists-instruktors
Apmācību digitālā satura speciālists
Apmācību standartu speciāliste
Ārkārtas situāciju apmācību speciālists