Lidostas “Rīga” Mācību centrs saņem Starptautiskās Lidostu padomes akreditāciju

05 07

Lidostas “Rīga” Mācību centrs kļuvis par pilntiesīgu Starptautiskās Lidostu padomes (Airports Council International, ACI) mācību centru ar tiesībām turpmāk izstrādāt, akreditēt un piedāvāt starptautiskajā aviācijas tirgū savas mācību programmas. Svinīgā akreditācija notika 28. jūnijā, Barselonā ACI World un ACI Europe asamblejas laikā.


“Esam gandarīti par pievienošanos ACI akreditēto apmācības partneru programmai. Tas ir apliecinājums, ka lidostas “Rīga” Mācību centrs atbilst augstajiem starptautiskajiem standartiem aviācijas apmācību programmu izstrādē un pasniegšanā,” saka lidostas “Rīga” valdes priekšsēdētāja Laila Odiņa.

Akreditētās mācību iestādes statuss paredz, ka papildus līdz šim piedāvātajai iespējai rīkot Rīgā ACI atzītas apmācības turpmāk lidostas “Rīga” Mācību centra starptautiski atzītie mācībspēki varēs izstrādāt arī savas mācību programmas un piedāvāt tās aviācijas nozares profesionāļiem visā pasaulē, izsniedzot ACI sertifikātu. Tāpat akreditētā partnera statuss dod iespēju adaptēt, tulkot un pasniegt jau esošo ACI mācību programmu saturu jebkurā klientu pieprasītā valodā.

Vienlaikus ar lidostu “Rīga” oficiālā ACI mācību centra statusu iegūst arī Minhenes lidostas akadēmija un uzņēmums “Resqtec Aircraft Recovery Training”, kas ir viens no pasaulē vadošajiem gaisa kuģu pārvietošanas apmācību rīkotājiem.